HİZMETLERİMİZ - QA TECHNIC

iso belgesi

QA Technic Türkak – Türkiye akreditasyonları , kurumsal yapısı, kadrosu, katma değer sağlayan denetimleri, eğitim salonları ve laboratuvarları ,Türkiye’nin tüm şehirlerinde faaliyet gösteren organizasyonu ve güçlü referansları ile her zaman yanınızda.

 


g işareti logo

QA Technic , G İşareti konusunda EN 206-1 Beton kapsamında Onaylanmış Kuruluş ( Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu) Olarak Görevlendirilmiştir. G İşareti atanması ile ilgili Resmi Gazetede yayımlanan atama yazısı http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskiler/2010/06/20100618-10.htm

 


Ce işareti

%100 Türk sermayesi ile kurulan ALBERK QA TECHNIC 2138 numarası ile Avrupa Birliği tarafından Onaylanmış Kuruluş olarak atanmıştır. QA TECHNIC ,CE Belgelendirme kapsamında çok geniş bir alanda hizmetlerini sürdürmektedir.

 


eğitim

Dış denetçi kadrosu ve yeni yapılandırılan laboratuar kompleksi ile istihdam oluşturan ve çalışmaları sonucu her geçen gün yükselen bir ivme sağlayan Alberk QA Technic, Sistem Belgelendirme , CE - Ürün belgelendirme ve sistem ve sektörel Eğitim Hizmetlerine devam etmektedir.